آینده را با صرافی سیمیا معامله کنید!

دلیوری صرافی سیمیا

دلیوری صرافی سیمیا چیکار میکنه؟

ما چون همواره بر شعار (نوآور صنعت ارزهای دیجیتال) خود مصمم هستیم. و همه خدمات،سرویسهای مابصورت حضوری و فیزیکی میباشد.

برای نخستین‌بار در ایران سیستم هوشمند دلیوری برای ارزهای دیجیتال را راه‌اندازی نمودیم.

دلیوری ارز دیجیتال چه کاری انجام میده؟!ما بابهره‌گیری از کارشناسان و متخصیصن این امر توانسته‌ایم این سیستم هوشمند را راه‌اندازی نماییم.

به این شکل که شما ابتدا با مرکز تماس صرافی سیمیا تماس میگیرین در صورتی که مایل به حضور در محل صرافی نیستین.کارشناسان ما به محل کار و یا منزل شما بصورت شبانه‌روزی در سریع‌ترین زمان ممکن مراجعه میکنند و

کارهایی که با ارزهای دیجیتال دارین انجام میدهند.

چه کارهایی با ارزهای دیجیتال میتوانید داشته باشید؟!

۱) شما میتوانید مبلغ کش بصورت ریال، دلار و یا یورو را به کارشناس ما تحویل و به اندازه همان مبلغ ارز دیجیتالی که میخواهید را در کیف پول خود در همان لحظه دریافت نمایید.

۲) اگر کیف پول نرم‌افزاری و یا سردی را ندارین کارشناسان ما در همان لحظه برای شما یک کیف پول نرم افزاری درست میکنند و ارز را انتقال میدهند.

۳) اگر شما تمایل به کیف پول سرد داشته باشین کارشناس ما از هر دو مدل لِجر همراه خود دارد ، و همان لحظه اکانت شما را درست و لِجرتان متصل به کامپیوتر و یا گوشی موبایلتان میشود.

۴) هرگونه انتقال سنگین و امنی میتواند در حضورکارشناس و مشورتشون انجام بشه. تا با خیال راحت ارز دیجیتال خود را انتقال بدین به ولت دیگر.

همه این خدمات و سرویسهای دیگر که در آینده نزدیک متوجه خواهید شد ،با بالاترین کیفیت و شبانه‌روزی برای شما با کمال افتخار انجام خواهد شد.

معنی دلیوری: تحویل دادن خدمات و سرویسی به شما در جایی که مد نظرتان است.

اسکرول به بالا
صرافی سیمیا می‌خواهیم اعلان‌هایی را برای آخرین اخبار و به‌روزرسانی‌ها به شما نشان دهیم.
رد کردن اعلان ها
اجازه دادن به اعلان‌ها