۱۴۰۳/۳/۵
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

قیمت فلوکی

قیمت فلوکی و همه چیز در خصوص فلوکی را میتوانید در این صفحه از صرافی سیمیا زیرمجموعه هلدینگ سیمیا مشاهده نمایید. قیمت ، نمودار ، نوسانات FLOKI

قیمت فلوکی

معرفی ارز دیجیتال و قیمت فلوکی (FLOKI)

ارز فلوکی (FLOKI) یک توکن برای استفاده کاربران در اکوسیستمی با همین نام است و در قالب یک توکن ERC-20 بر بستر شبکه بلاک چین اتریوم توسعه داده شده است. این توکن توسط طرفداران و اعضای انجمن شیبا اینو (SHIB) ایجاد شده و در بخش‌های مختلفی از جمله نام‌گذاری خود، از توکن شیبا ایلان ماسک الهام گرفته است. علاقه ایلان ماسک به توکن دوج کوین (Dogecoin) باعث رونق‌گرفتن اعضای انجمن شیبا شد. از همین رو پروژه فلوکی را می‌توان یکی از نتایج اشتیاق اعضای این جامعه برای ارائه خدمات جدید و توسعه اکوسیستم‌های متنوع دانست.

این توکن برای اولین بار در آگوست سال ۲۰۲۰ به عنوان یک فورک از شیبا اینو ایجاد شد. هدف اولیه از راه‌اندازی این پروژه، تبدیل شدن به یک میم (Meme) به صورت دارایی دیجیتال در محیط بلاکچین است.


خرید و فروش و قیمت فلوکی

ارز فلوکی یکی از آینده‌دارترین توکن‌های بازار به شمار می‌رود. برنامه‌های جذاب این توکن باعث جلب توجه سرمایه‌گذاران به سمت آن شده است. در سال‌های اخیر صرافی‌های ارزهای دیجیتال معتبر جهان، این توکن را به لیست ارزهای دیجیتال تحت پوشش خود اضافه کرده‌اند. خوشبختانه سرمایه‌گذاران و کاربران ایرانی ارزهای دیجیتال نیز می‌توانند از طریق صرافی سیمیا به خرید، فروش و مبادله ارز دیجیتال FLOKI بپردازند.


بنیانگذاران

فلوکی یک پروژه غیرمتمرکز است که توسط جامعه آن مدیریت می‌شود. این پروژه در ابتدا توسط برنامه‌نویس ناشناسی راه‌اندازی شد که پس از مدت کوتاهی، تصمیم به رها کردن آن گرفت. اما همان‌طور که مشخص است، این مسئله پایان کار ارز دیجیتال FLOKI نبود. به مرور زمان جامعه‌ای حول این توکن شکل گرفت و با در دست گرفتن شرایط، جان دوباره‌ای به آن بخشید. این حرکت باعث شد تا نام فلوکی دوباره در فضای ارزهای دیجیتال پیچیده و در همان سال ابتدایی، موفق به جذب بیش از ۴۰۰ هزار کاربر شود.


در حال حاضر این پروژه از یک تیم اصلی تشکیل شده که وظیفه مدیریت منافع جامعه را به نمایندگی از کل کاربران بر عهده دارد. اعضای این تیم با نام‌های مستعار pseudonymous personalities B ،Sabre و MrBrown Whale فعالیت می‌کنند. همچنین وظیفه توسعه پروژه بر عهده جکی ژو (Jackie Xu) است. ژو که بیش از یک دهه تجربه در حوزه بلاکچین را در کارنامه خود دارد، در میان جامعه ارز فلوکی شخصیتی بسیار دوست‌داشتنی و محبوب به شمار می‌رود.

تصمیم‌گیری‌های کلیدی و تأثیرگذار این جامعه از طریق رأی‌گیری DAO انجام شده و کاربران می‌توانند با پرداخت ارز دیجیتال FLOKI در این تصمیم‌گیری‌ها شرکت کنند.


کاربرد ارز و قیمت فلوکی (FLOKI)

FLOKI Inu در حال توسعه سه پروژه ابزاری است. هدف از ایجاد این پروژه‌ها، کمک به پذیرش جریان اصلی فناوری بلاکچین و ارزهای دیجیتال توصیف شده است. این سه پروژه عبارت‌اند از:

  • Valhalla: یک اکوسیستم و NFT برای بازی‌های متاورسی است که امکان مبادله توکن‌های دیجیتال در یک محیط سرگرم‌کننده را برای کاربران خود فراهم می‌کند.
  • FLOKIPlaces: یک بازار NFT که در آن کاربران با استفاده از ارزهای دیجیتال، قادر به خرید، فروش و مبادله آیتم‌های مورد نظر خود خواهند بود.
  • FLOKI University: این پروژه در واقع یک پلتفرم محتوا محور و آموزشی است که در آن مفاهیم مرتبط با فناوری بلاکچین و ارزهای دیجیتال به کاربران ارائه می‌شود.

جامعه ارز فلوکی در نظر دارد تا این توکن را به یک عنصر مهم در پروژه‌های آتی خود تبدیل کند. از همین رو می‌توان انتظار داشت تا این ارز دیجیتال در کنار کاربرد ذخیره ارزش فعلی و ارائه حق رأی به کاربران خود، در آینده کاربردهای اساسی و متنوع‌تری نیز داشته باشد.


ویژگی های مهم فلوکی

در دنیای پر از رقابت ارزهای دیجیتال و شبکه‌های بلاکچین، ویژگی‌های مهم هر پروژه می‌تواند در تعیین سرنوشت آن بسیار تاثیرگذار باشد. جامعه حامیان ارز دیجیتال FLOKI نیز به خوبی از این مسئله آگاه بوده و در تلاش برای نمایش هرچه شفاف‌تر ویژگی‌های مهم این توکن دارند.

اولین ویژگی مهم فلوکی، چشم‌انداز بلندمدت جامعه آن برای ایجاد یک اکوسیستم مستقل و غیرمتمرکز است. این اکوسیستم موارد مختلفی نظیر مشارکت‌های استراتژیک، ابزارهای کاربردی و توسعه برند FLOKI Inu را در بر می‌گیرد. این جامعه هدف خود را بر روی بازی‌های بلاکچینی و استفاده از ویژگی‌های توکن‌های غیرمثلی قرار داده و سعی دارد توکن محبوب اکوسیستم را به چیزی بیش از یک ارز دیجیتال بر مبنای میم تبدیل کند. در صورت عملی شدن این چشم‌انداز، ممکن است روند پذیرش ارزهای دیجیتال برای استفاده در زندگی روزمره بسیار سریع‌تر شود.


دومین ویژگی مهم فلوکی را می‌توان در تیم توسعه‌دهنده آن دید. همان‌طور که اشاره شد، این جامعه توجه بسیاری به بازی‌های متاورسی دارد. تیم توسعه‌دهنده ارز فلوکی شامل برنامه‌نویسان و طراحانی است که در توسعه بازی‌های بسیار موفق و چشم‌گیری نظیر اسکایریم و پوکمون نقش داشته‌اند. توسعه‌دهندگان این شبکه امیدوارند با ایجاد یک پلتفرم بازی و سرگرمی بر مبنای ارزهای دیجیتال، دستاوردهای بازیکنان را به یک موضوع باارزش‌تر تبدیل کنند.


جهان Valhalla شامل موجوداتی به نام Vera خواهد بود. بازیکنان با شکست دادن این موجودات، امکان کسب امتیاز خواهند داشت. همچنین در این پلتفرم یک سیستم باغبانی نیز در نظر گرفته شده که محصولات کشت شده در آن در قالب NFT قابل خرید و فروش خواهند بود. هرچند که پروژه والهالا در ابتدای مسیر توسعه خود قرار دارد، اما با وجود پشتکار و سابقه درخشان توسعه‌دهندگان این پروژه، می‌توان به ایجاد یک بازی متاورسی جدید بر مبنای ارز فلوکی امیدوار بود.


امنیت شبکه و قیمت فلوکی چگونه تامین می‌شود؟

شبکه FLOKI در وهله اول به صورت دوگانه و توسط یک توکن ERC-20 در شبکه اتریوم و یک توکن BEP-20 در Binance Smart Chain ایمن می‌شود. این توکن‌ها به منظور ارائه دسترسی به کاربران مجاز و اطمینان از رمزنگاری کافی و قدرتمند داده‌ها با یکدیگر کار می‌کنند.

توکن ERC-20 به منظور شناسایی کاربران مجاز شبکه و پیگیری فعالیت‌های آن‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. در سمت دیگر توکن BEP-20 نیز تمام داده‌های موجود بر روی شبکه را رمزنگاری کرده و دسترسی کاربران غیرمجاز به این داده‌ها را قطع می‌کند. این دو توکن در کنار یکدیگر، سطح امنیت بسیار بالایی را برای شبکه FLOKI Inu فراهم می‌کنند.


چه مقدار توکن و قیمت فلوکی (FLOKI) در گردش است؟

در حال حاضر حدود ۱۰ تریلیون واحد از ارز دیجیتال FLOKI در گردش است. این مقدار حدود نیمی از ۲۰ تریلیون واحد عرضه کل پیش‌بینی شده را شامل می‌شود. بر اساس داده‌های ارائه شده، مجموع سرمایه‌گذاران این توکن در دو شبکه بلاکچین اتریوم و زنجیره هوشمند بایننس به بیش از ۴۰۰ هزار نفر می‌رسد. این توکن از طریق صرافی‌های معتبری نظیر Uniswap قابل خریداری است. با این حال در هر خرید حدود ۰.۳ درصد از ارزش کل به عنوان مالیات و برای توسعه مداوم اکوسیستم این توکن کسر می‌شود.


روش کسب فلوکی رایگان

در حال حاضر هیچ روش مطمئنی برای به دست آوردن ارز دیجیتال FLOKI به صورت رایگان وجود ندارد. هر چند ممکن است که برخی از سایت‌ها وعده اهدا رایگان فلوکی به کاربران خود بدهند؛ اما اغلب آن‌ها کلاهبرداری هستند و عضویت در این سایت‌ها می‌تواند با خطر سرقت اطلاعات شخصی همراه باشد.


کارمزد معامله و قیمت فلوکی (FLOKI)

خرید و فروش و قیمت فلوکی در صرافی والکس شامل کارمزد است که برای پرداخت‌های درون شبکه از کاربر دریافت می‌شود.

کارمزد خرید: به صورت پلکانی از ۰/۴ درصد آغاز شده و با افزایش حجم معاملات طی مدت زمان ۳ ماه، تا ۰/۲ درصد کاهش پیدا می‌کند.

کارمزد فروش: به صورت پلکانی از ۰/۴ درصد آغاز شده و با افزایش حجم معاملات طی مدت زمان ۳ ماه، تا ۰/۲ درصد کاهش پیدا می‌کند.

کارمزد واریز: در حال حاضر امکان واریز این کوین به والکس وجود ندارد.

کارمزد برداشت: در حال حاضر امکان برداشت این کوین از صرافی سیمیا وجود ندارد.

کارمزد انتقال: بین دو کیف پول در صرافی سیمیا رایگان است.


روش نگهداری

ارز دیجیتال FLOKI را مانند سایر ارزهای دیجیتال موجود در بازار می‌توان در کیف پول‌های معتبر یا در کیف پول صرافی نگهداری کرد. بهترین کیف پول‌ها جهت نگهداری این ارز دیجیتال عبارت‌اند از:

کیف پول سخت‌افزاری: لجر (Ledger) و سیف‌پال (Safepal).

کیف پول نرم‌افزاری: تراست ولت (Trust Wallet)، متامسک (MetaMask) و کوین بیس (Coinbase).

کیف پول صرافی سیمیا: نگهداری در کیف پول صرافی سیمیا، یکی از امن‌ترین راه‌های ذخیره و نگهداری ارز دیجیتال FLOKI در بازار ارزهای دیجیتال است.

اسکرول به بالا